Bewijs van in leven zijn

Vraagt uw pensioenfonds of een andere uitkerende instantie om een bewijs dat u in leven bent? Dan kunt u een Bewijs van in leven zijn aanvragen. Het Bewijs van in leven zijn is alleen voor het gebruik in Nederland.

Wat u moet weten

  • U staat ingeschreven in de gemeente Nunspeet
  • Een bewijs van in leven zijn is voor gebruik in Nederland
  • Voor het gebruik in het buitenland heeft u een Attestatie de vita nodig, hiervoor komt u persoonlijk langs
  • Wilt u iemand machtigen voor uw aanvraag van een bewijs van in leven zijn? Vul dan het machtigingsformulier (pdf, 136.26 KB) in en geef deze mee aan de persoon die u machtigt.

Aanvragen in het Klantcontactcentrum

U kunt het bewijs ook aanvragen in het Klantencontactcentrum. U moet hiervoor een afspraak maken. Het uittreksel maken wij klaar terwijl u wacht.

Neem in dat geval mee:

  • Een geldig identiteitsbewijs (paspoort, ID-kaart of rijbewijs)
  • Vraagt u het bewijs voor iemand anders aan? Neem dan ook een schriftelijke machtiging en een identiteitsbewijs van diegene mee
  • Vraagt u het bewijs aan voor een pensioenfonds? Dan hebt u ook de originele brief van het pensioenfonds nodig

Kosten

Een bewijs van in leven zijn kost € 7,75.

Contact